ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران در اسرع وقت، جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص ثبت تغییرات شرکت،

با شماره  ۰۹۱۲۸۴۲۹۶۴۶ تماس حاصل نمایید.

 

ثبت تغییرات شرکت که در مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده تصویب می شوند، و تنظیم صورتجلسه و آگهی روزنامه برای آنها، جزء اموری است که انجام آن نیاز به تخصص در زمینه حقوقی دارد. موسسه حقوقی اندیشمندان البرز با همراهی بهترین وکلای پایه یک در این خصوص همراه و یاور شما خواهد بود.

ثبت تغییرات شرکت در تهران

تهران پایتخت ایران است و میزان شرکت هایی که در این شهر به ثبت رسیده اند به الطبع بالا می باشد. شرکت های تهرانی به منظور کاهش زمان صرف شده خود برای طی امور اداری ثبت تغییرات شرکت اعم از:

  • تغییر در میزان سرمایه شرکت( تعیین شده در مجمع فوق العاده)
  • تغییر میزان سهام هر یک از شرکاء
  • تغییر در روند جاری مالی شرکت
  • تصمیم برای عرضه و فروش دارایی های شرکت (چه بدلیل پرداخت بدهی، چه بدلیل استهلاک و مواردی مانند آن)
  • تغییر در اساسنامه شرکت به هر میزان و هر نحو
  • تعیین مدیر، هیئت مدیره، بارزرس، هیئت بازرسی و مانند آنها
  • تائید و یا درخواست بارزسی در بیلان های مالی اعم از سود، زیان، بیع و مانند آن(در صورت تائید و یا درخواست بررسی نیاز به تنظیم صوررتجلسه وجود دارد.)

ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران

ثبت تغییرات شرکت در تهران و ایران

هرگونه تغییر در شرکت ها باید صورتجلسه شود و مستند باشند تا قانون از آن تغییرات حمایت نماید در غیر اینصورت، مشکلاتی که از نظر حقوقی ایجاد میشود، میتواند افراد را بصورت فردی درگیر نماید.

تغییرات شرکت ها در هرکجای ایران میتواند در سریعترین زمان ممکن به ثبت برسد. موسسه حقوقی اندیشمندان البرز برترین موسسه حقوقی در زمینه انجام امور ثبتی بصورت آنلاین، به شما این امکان را میدهد که ثبت تغییرات شرکت خود را بصورت صفر تا صد بصورت آنلاین انجام دهید. شما میتوانید مراحلی مانند تنظیم صورتجلسه و ارائه آگهی را بصورت مجزا به ما بسپارید و یا آنکه کلیه مراحل را ما برای شما انجام دهیم. هدف ما جلب رضایت حداکثری مخاطبان است.

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص ثبت تغییرات شرکت،

با شماره ۰۹۱۲۸۴۲۹۶۴۶تماس حاصل نمایید.


کلیدواژه ها: , , , ,

دسته بندی: