ساجات در کرج جهت تشخیص قابلیت ها، توانایی ها و صلاحیت و رتبه بندی کلیه عوامل اجرایی و فنی شامل (پیمانکاران، مشاوران،شرکت های انفورماتیک)، یکی از الزامات شرکت ها برای حضور در معاملات بزرگ و دولتی میباشد.

سازمان برنامه و بودجه زیر نظر دفتر ریاست جمهوری سامانه ساجات را در دامنه sajat.mporg.ir راه اندازی نموده است. که کلیه پیمانکاران در هر نقطه از ایران زمین بتوانند براحتی بصورت آنلاین در خواست تعیین گرید و رتبه و تائید صلاحیت اجرایی خود را بنمایند.

ساجات در کرج چیست و چه کاربردی دارد

ساجات در کرج به کلیه پیمانکاران و مشاوران این امکان را میدهد که در کرج برای ثبت نام در ساجات اقدام نمایند. شما میتوانید خود برای ثبت در سامانه ساجات از هر جای کشور اقدام نمایید. ساجات در کرج به شما این امکان را میدهد که بصورت صد در صد انجام مراحل ساجات را به وکلای حرفه ای بسپارید و یا در انجام مراحل ساجات از آنها مشاوره دریافت کنید.

 

ساجات در کرج

چگونه در سامانه ساجات ثبت نام کنیم

مراحل ثبت نام در سامانه ساجات:

  • ورود به صفحه سامانه ساجات به آدرس mporg.ir
  • از منوی اصلی روی گزینه راهنما ها و سپس بر روی گزینه راهنمای ثبت نام کلیک کنید.
  • اگر نام کاربری و رمز عبور دارید آنها را در این بخش وارد شوید
  • در صورتی که قبلا نام کاربری و رمز عبور دریافت نکرده اید در انتهای فرم در عبارت برای ثبت نام لطفاً اینجا کلیک کنید، روی کلمه اینجا کلیک نمایید.
  • در این مرحله باید نوع تقاضای خود را مشخص کنید.
  • بعد از این مراحل یک کادر به شما نشان میدهد که ثبت نام موفقیت آمیز بوده و شما میتوانید به راحتی در ایمیل خود نام کاربری و رمز عبور را بیابید.
  • سپس با نام کاربری و رمز عبور دریافتی میتوانید وارد سامانه ساجات شوید.
  • پس از ورود اطلاعات ثبت نام خود را باید کامل کنید. این قسمت را با دقت به انجام رسانید.

ساجات مخفف چیست؟

ساجات مخفف “سامانه جامع، هوشمند تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرایی” میباشد.

همانطور که از نام این سامانه مشخص است، این سامانه وظیفه گرید بندی پیمانکاران، رتبه بندی مشاوران و تعیین صلاحیت شرکت های انفورماتیک را بر عهده دارد. این شرکت ها میتوانند در این سامانه توان اجرایی خود را احراز نمایند و با توجه به رتبه دریافتی، قرارداد های بزرگتری را برای شرکت خود به امضاء برسانند.

اهمیت ساجات در کرج

کرج و استان البرز روز به روز در حال توسعه و پیشرفت هستند، رستا ها و شهر های اطراف کرج روز به روز بزرگتر و پیشرفته تر میشوند. با این گسترش و پیشرفت نیاز به خدمات ساختمان سازی( اعم از ساختمان مسکونی، اداری، درمانی و …) روز به روز بیشتر شده و این ساختمان سازی ها نیاز به راه های مواصلاتی را بیشتر کرده و محدودیت های شهر سازی ساخت پل و زیر گذر را اجباری می کند. و به همین منوال شما شاهد خواهید بود که نیاز به شرکت های پیمانکاری و مشاوره و انفورماتیک در کرج روند صعودی دارد.

از طرف دیگر تعداد شرکت های پیمان کاری در کرج بسیار بالا است و رقابت برای گرفتن پروژه ها کاملاً مشهود است.

تمام این موارد اهمیت ساجات در کرج را بالا برده و لازمه سرعت بخشیدن به مراحل دریافت رتبه و گرید و یا ارتقاء آن را محسوس تر می کند.

دریافت ساجات در کرج

کارشناسان خبره ما در زمینه ساجات و رتبه بندی و گرید بندی پیمانکاران و ارتقاء رتبه آنها به شما کمک می کنند که در اسرع وقت در سامانه ساجات ثبت نام کرده و صلاحیت شرکت خود را تائید کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۸۴۲۹۶۴۶ تماس حاصل نمایید.


دسته بندی: