خدمات مالی

خدمات مالی در واقع خدمات اقتصادی محسوب می‌شوند که توسط مؤسسات مالی ارائه می‌شوند. از جمله مؤسسات مالی می‌توان به بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، شرکت‌های بورس و شرکت‌های سرمایه‌گذاری دولتی اشاره کرد.

شرکت اندیشمندان البرز که از معتبر ترین شرکت های خدمات حقوقی و مالی و همچنین ثبت شرکت می باشد آماده برای انجام تمامی کار های مالی و حقوقی شما عزیزان است.

خدمات مشاوره مالی و حسابداری

یکی از مواردی که موجب موفقیت روزافزون شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ می گردد بهره وری از خدمات مشاوره ای در عرصه های گوناگون است. لذا گروه های مالی گوناگون در زمینه های زیر خدمات مشاوره ای را ارائه می دهند.

 • ارائه مشاوره در زمینه مالی و حسابداری
 • ارائه مشاوره در رابطه با مسائل مالیاتی و کارهای بیمه ای
 • ارائه مشاوره در مورد کارهای اداره کار
 • ارائه مشاوره در زمینه خرید نرم افزارهای حسابداری
 • ارائه مشاوره در کارهای سرمایه گذاری
 • ارائه مشاوره در رابطه با قبول نمودن پروژه های پیمانکاری و تخمین سود پروژه

خدمات مالی

خدمات ثبت شرکت

این گروه ها به منظور کسب رضایت و رفاه خاطر مشتریان خدمات مد نظر آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهد. کیفیت و چگونگی این خدمات بسیار بالا بوده به گونه ای که نیاز به ورود سایر گروه ها نباشد. خدمات ثبت شرکت و تمام مراحل آن با کمک این گروه ها به آسانی انجام شده و افراد تحت الشعاع مسائل حاشیه آن قرار نخواهند گرفت. بنابراین بهتر است برای رفع این نیاز خود به گروه اندیشمندان البرز اعتماد کنید.

خدمات آموزشی مالی

با توجه به آن که بازار کار به نیروی انسانی مجرب و متعهد نیاز دارد، گروه های ارائه دهنده این خدمات اقدام به آموزش موارد حسابداری و حسابرسی به افراد کرده اند. برخی از این خدمات در ادامه بیان شده است:

 • ارائه موارد آموزشی نرم افزارهای مالی و حسابداری
 • ارائه موارد آموزشی قانون های مالیاتی
 • ارائه موارد آموزشی نرم افزارهای وابسته به حسابداری، بیمه، مالیات و غیره
 • ارائه موارد آموزشی تحریر دفترهای قانونی
 • ارائه موارد آموزشی حسابداری فروش و انبار
 • ارائه موارد آموزشی نیروی انسانس به منظور وارد شدن به بازار کار
 • ارائه موارد آموزشی اکسل و دیگر نرم افزارهای وابسته

خدمات بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری

بنا به تعریف سیستم حساب‌های ملی سازمان ملل متحد خدمات مؤسسات مالی و پولی مشتمل بر خدمات حاصل از فعالیت بانک‌ها، مؤسسات اعتباری غیربانکی، نظیر شرکت‌های پس‌انداز و وام، مؤسسات اعتباری و شرکت‌های سرمایه‌گذاری است. بر این اساس فعالیت کلیه مؤسسات و شرکت‌هایی که به‌گونه‌ای به امر واسطه‌گری مالی بین عرضه‌کنندگان وجوه و تقاضاکنندگان پول و سرمایه اشتغال دارند، در چارچوب این تعریف قرار می‌گیرد. در نظام حساب‌های ملی ایران گروه خدمات مؤسسات مالی و پولی از دو بخش عمده بانکداری و بیمه‌گری تشکیل شده‌است. در نظام حساب‌های ملی ایران عملیات بانکی شامل فعالیت کلیه بانک‌ها اعم از بانک‌های مرکزی، بانک‌های تجاری و بانک‌های تخصصی می‌باشند. بخش بیمه‌گری نیز شامل فعالیت کلیه شرکت‌های بیمه و نمایندگی‌های شرکت‌ها و آژانس‌های بیمه در زمینه انواع متداول بیمه می‌باشد و محاسبات مربوط به آن همچون محاسبات بخش بانکداری از دو روش تولید و درآمد صورت می‌گیرد.

جمع بندی

این خدمات در واقع همان خدمات اقتصادی هستند که توسط موسسه های مالی عرضه می شوند. موسسه های مالی بانک و شرکت های ارائه دهنده بیمه، شرکت های سرمایه گذاری دولتی و بورس را شامل می شوند. که جزو بزرگترین بازارهای پرسود در دنیا به شمار می روند.

با توجه به رشد و گسترش جمعیت و نیاز افراد به امور مالی، ارائه خدمات محصولات در این زمینه بیشتر می شود. شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی وظایفی را بر عهده دارند، که از مهمترین آن ها می توان به آموزش و مشاوره امور مالی اشاره کرد. چنانچه نیاز به خدمات مالی و حسابداری برای شرکت و موسسه خود داشته باشید می توانید از مشاورین و کارشناسان مالی و حقوقی اندیشمندان البرز برخوردار شوید.


کلیدواژه ها: , ,

دسته بندی: