شنبه تا پنج شنبه : 8:00 - 16:00
Sat-Sun Closed

09109008055

02634203855

کرج-میدان سپاه-نبش گلستان

Address
خرید رتبه پیمانکاری2

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در این مقاله سعی شده تا با تجربه کارشناسان موسسه ثبتی اندیشمندان البرز، بصورت کاملا تخصصی تمامی مطالب مرتبط با خرید رتبه پیمانکاری، فروش شرکت رتبه دار، قیمت شرکت پیمانکاری، نحوه اخذ رتبه، مدارک و هزیینه های ثبتی جمع بندی و در اختیار شما قرار گیرد.

رتبه پیمانکاری چیست؟

شرکتهای پیمانکاری برای انجام فعالیت‌های پیمانکاری خود باید دارای یک گواهینامه باشند که نشان دهد صلاحیت قبول این مسئولیت و انجام آن با بهترین کیفیت ممکن را دارند، که به آن رتبه پیمانکاری می گویند. در واقع این شرکت‌ها برای شرکت در مناقصات دولتی ملزم به داشتن این گرید هستند.

پیمانکار کیست؟

پیمانکار به شخصی حقیقی یا حقوقی گفته میشه که با امضای یک قرداد با کارفرما متعهد به اجرای یک پروژه پیمانکاری میشود و این پروژه میتواند را ه و جاده ،ساختمان و.... باشد.حتی پیمانکار میتواند شخصی را به عنوان نماینده یا جانشین قانونی خود معرفی کند که او هم حکم پیمانکار را دارد.

پیمانکار حقیقی شخصی است که رتبه پیمانکاری گرفته باشد یعنی دارای گواهی صلاحیت پیمانکاری باشد پیمانکار حقوقی شخصی است که اطلاعات خود را در اداره ثبت اسناد و مدارک یا پایگاه اینترنتی http://sherkat.ssaa.ir/ ثبت میکند تا بتواند رتبه پیمانکاری دریافت کند.

 

نقش خرید رتبه پیمانکاری در رشد شرکت ها:

همانطور که می دانید رتبه پیمانکاری بیانگر شایستگی یک شرکت است. هر چه رتبه بالاتر باشد صلاحیت آن نیز افزایش می یابد. به همین دلیل خرید رتبه پیمانکاری اهمیت زیادی برای شرکت ها دارد. در واقع رتبه بندی یک مقیاس برای سنجش شرکت ها محسوب می شود. این مقیاس مهم می تواند ضامنی برای کیفیت خدمات آن شرکت باشد. این مقیاس از 1 تا 5 تعیین می شود. در این رتبه بندی عدد 5 بیانگر کمترین رتبه است. در مقابل عدد 1 بالاترین رتبه یک شرکت را نشان می دهد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که دسته رتبه بندی شرکت های مشاور، از 1 تا 3 است.

از جمله مزایای خرید رتبه پیمانکاری، امکان بستن قرارداد با سازمان ها و ادارات دولتی است. نکته بعدی این است که درصورتی که شرکتها تمایل به شرکت در مناقصات دولتی داشته باشد، داشتن این رتبه یک مجوز محسوب می شود. از جمله مزایای دیگر خرید رتبه می توان به همکاری با شرکت های خارجی اشاره کرد. در واقع داشتن رتبه بالا می تواند یک شاخص مهم و در دسترس برای بررسی سطح کیفیت عملکرد شرکت ها باشد. این نکته باعث می شود سرمایه گذاران بتوانند به راحتی شرکت مناسب کار خود را انتخاب نمایند.

 

انواع روش های خرید رتبه:

خرید رتبه پیمانکاری در گذشته به صورت حضوری صورت می گرفت. این روش بسیار زمان بر بوده و انرژی زیادی از فرد می گرفت. افراد باید برای دریافت مجوزهای اداری و حقوقی مدت ها، به ادارات و موسسات مختلف مراجعه می کردند. در این شرایط حتی ممکن بود فرد مراحل انجام کار ثبت درخواست را به درستی انجام ندهد. موسسه ثبتی اندیشمندان البرز جهت افزایش رفاه حال مشتریان خود شرایطی مهیا نموده تا افراد بتوانند به صورت آنلاین تمامی مراحل ثبت درخواست و خرید گرید پیمانکاری خود را انجام دهند. رشد فضای مجازی باعث شده؛ اغلب متقاضیان تمایل داشته باشند به این شیوه درخواست های خود را ثبت نمایند. از جمله مزایای خرید رتبه پیمانکاری به صورت آنلاین به کمک موسسه ثبتی اندیشمندان البرز می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- افزایش سرعت در انجام مراحل اداری و حقوقی و دریافت آن در کوتاه ترین زمان ممکن

2- کسب راهنمایی های راهگشا و دقیق در زمینه خرید رتبه پیمانکاری

3- کاهش هزینه های اضافی و انجام تمامی مراحل با حداقل ترین هزینه

4- عدم نیاز به حضور فرد و صرفه جویی در انرژی افراد

5- انتخاب بهترین روش برای درخواست هر کاربر

6- فضای مجازی گسترده و در دسترس

 

مدارک مورد نیاز برای خرید رتبه پیمانکاری

برای خرید رتبه پیمانکاری لازم است در ابتدا مدارک مورد نیاز آماده شود. صحت و کامل بودن مدارک به منظور تکمیل شدن هر چه سریعتر پروسه ی اخذ رتبه ی پیمانکاری بسیار مهم است. به همین دلیل قبل از آپلود کردن مدارک درخواستی آنها را مورد بررسی قرار دهید. همکاران ما می توانند  راهنمای کاملی در رابطه با جمع آوری مدارک درخواستی و پرکردن فرم های مورد نیاز در اختیار شما قرار دهند.

از جمله مدارک مورد نیاز برای خرید رتبه پیمانکاری می توان موارد زیر را نام برد:

ارائه ی کپی و اصل مدارک شرکت | تحویل دادن اظهارنامه و همچنین اساسنامه ها | کپی مدارک مربوط به صاحب امتیازان | تصویر همه ی موافقت نامه ها | تهیه کردن سربرگ شرکت | اظهارنامه مالیاتی |

هزینه ی خرید رتبه پیمانکاری یک مقدار ثابت نیست و با توجه به فاکتورهای مختلف، متغیر می باشد. همکاران ما در جلسه ی مشاوره، می توانند برآورد دقیقی از هزینه های مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. برای کسب توضیحات بیشتر برای دریافت گرید شرکت با ما در تماس باشید.

 

مشاوره خرید رتبه پیمانکاری1 

شرایط و مراحل دریافت رتبه پیمانکاری  |  نحوه رتبه بندی شرکت های پیمانکاری

شرایط درخواستی برای خرید رتبه پیمانکاری شامل چیست؟ برای اینکه بتوانید رتبه ی پیمانکاری را دریافت کنید لازم است با مراجعه به سایت ساجات و آپلود کردن مدارک درخواستی، پروسه ی لازم را دنبال کنید. اگر با دستورالعمل های مربوط به خوبی آشنا نباشید در این صورت با مشکلات زیادی مواجه خواهید بود، پس پیشنهاد میکنیم در صورت عدم آشنایی با نحوه ثبت نام با مشاورین ما در موسسه اندیشمندان البرز در ارتباط باشید.

از مهمترین مراحل خرید رتبه پیمانکاری می توان موارد زیر را نام برد: ثبت نام کردن در سامانه ساجات | دریافت شناسه و همچنین کد رهگیری | بارگذاری همه ی مدارک درخواستی | تحویل دادن مدارک درخواستی | پرداخت هزینه مربوط به صندوق مربوطه | پیگیری های لازم برای اخذ رتبه

 

انواع رتبه بندی شرکت های پیمانکاری

خرید رتبه پیمانکاری را باید با توجه به فعالیت های شرکت انجام داد. چرا که هر مجموعه ای حوزه کاری متفاوتی با دیگر شرکت ها و سازمان ها دارد. رتبه بندی شرکت ها با توجه به قوانین و استانداردهایی که قانون برای آن ها تعیین کرده است، مشخص می شود. تمام این قوانین و استانداردها نیز با در نظر گرفتن شرح وظایف این مجموعه ها تعیین شده اند. انواع رتبه بندی شرکت های پیمانکاری عبارت هستند از:

رتبه بندی پیمانکاری

رتبه بندی مشاور

انفورماتیک

رتبه بندی EPC صنعتی

EPC غیر صنعتی

رتبه بندی مدیریت طرح

 خرید رتبه پیمانکاری با توجه به رتبه بندی پیمانکاری

رتبه بندی پیمانکاری یکی از رتبه بندی های رایج تر نسبت به سایر رتبه بندی ها محسوب می شود. از خصوصیات این نوع رتبه بندی می توان به 2 مورد زیر اشاره کرد:

  • تعیین رتبه بندی بر اساس امکانات، قراردادهای اجرایی و نحوه اجرای آن ها، تخصص کارکنان خواهد بود.
  • امتیازبندی از رتبه 1 به عنوان بالاترین تا رتبه 5 به عنوان پایین ترین لحاظ می شود.

 ملاک های رتبه بندی پیمانکاری

ملاک ها در رتبه بندی پیمانکاری شامل موارد زیر می شود:

  • میزان تجارب شرکت در پروژه های مختلف عمرانی و اجرایی
  • تعداد نیروی فنی و مهندسی در هیئت مدیره
  • سوابق نیروها

رتبه بندی مشاور

فعالیت شرکت های مشاور روی طراحی و نظارت بر ساخت متمرکز است. در واقع واسطه ای هستند بین کارفرما و پیمانکار. این رتبه بندی نیز جزء رتبه بندی های رایج قرار دارد. دو نکته در رابطه با رتبه بندی مشاور عبارت از موارد زیر می شود:

  • رتبه بندی این مجموعه ها از 1 به عنوان بالاترین تا 3 به عنوان پایین ترین قرار داده می شود.
  • نیروی فنی و مهندسی و امکانات فنی و نرم افزاری ملاک های رتبه بندی را تشکیل می دهند.

انفورماتیک

رتبه بندی انفورماتیک متعلق به مجموعه هایی است که ثبت شرکت برای آن ها در زمینه انفورماتیک است. بنابراین برای خرید رتبه پیمانکاری باید به این نکته توجه شود. 3 مورد زیر را درباره این نوع رتبه بندی می توان ذکر کرد:

  • رتبه یک در این رتبه بندی بالاترین رتبه و رتبه 7 پایین ترین رتبه محسوب می شود.
  • نیروی انسانی، در آمد و ضریب کاهنده رضایت مشتری سه ملاک ارزیابی برای این رتبه بندی هستند.

رتبه بندی EPC صنعتی

شرکت هایی در این رتبه بندی قرار می گیرند که صددرصد پروژه را انجام می دهند. یعنی تمام کارهای طراحی، تدارکات، ساخت و اجرا را برعهده می گیرند. رتبه بندی EPC صنعتی برای تعداد زیادی از صنایع کشور قابل اجرا خواهد بود.

EPC غیر صنعتی

در رتبه بندی EPC غیر صنعتی شرکت هایی قرار دارند که تنها اجرای طرح را بر عهده می گیرند. به این ترتیب، بقیه کارها با عقد یک قرارداد به یک پیمانکار سپرده می شود.

رتبه بندی مدیریت طرح

برای رتبه بندی مدیریت طرح شرکت هایی باید خرید رتبه پیمانکاری را انجام دهند که مایل به مدیریت کلی طرح هستند. پیمانکاران مختلف می توانند زیر نظر مدیران این شرکت ها فعالیت کنند.


شرایط رتبه بندی پیمانکاران

از جمله شرایطی که فرد پیمانکار ملزم به اجرای آن میباشد، فراهم کردن کارگاه و مجهز کردن آن براساس اصول درج شده در قرارداد است. پیمانکار باید حداقل تجهیزات طی شده در قرارداد را برای شروع کار فراهم کند. از طرفی کارگاه باید دارای یکسری ضوابط و مقررات باشد که این شرایط تا حدودی توسط کارفرما تعیین شده و پیمانکار ملزم به اجرای آن در محیط کارگاه است. علاوه بر موارد ذکر شده، حراست و حفاظت از کارگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و فرد پیمانکار ملزم است با استفاده از اقدامات لازم (نگهبانی، تعیین سیستم حفاظتی و...) شرایط حفاظتی کار را فراهم کند تا پس از تایید مهندس مشاور فعالیت خود را آغاز نماید.

لازم به ذکر است برای جبران خسارت های احتمالی، بیمه کردن تجهیزات، تاسیسات وکارگران اهمیت زیادی دارد و پیمانکار باید برای حوادث غیر مترقبه اقدامات لازم را انجام دهد. 

 

راهنمای خرید و فروش شرکتهای پیمانکاری رتبه دار

به منظور بهره مندی از خدمات خرید رتبه پیمانکاری و یا ثبت شرکت می توانید با متخصصین و مشاورین ما از طریق صفحه ارتباط با موسسه نسبت به دریافت مشاوره رایگان اقدام نمایید. همکاران ما مشاوره ی لازم را در مورد اخذ رتبه پیمانکاری در اختیار شما قرار خواهند داد. ما با 15 سال تجربه و تخصص در این زمینه به راحتی می توانیم متناسب با شرایط موجود، اقدامات لازم را در اولویت قرار دهیم. اعتماد شما، سرمایه ما است. به همین دلیل در تلاش هستیم شما بتوانید از امتیازات شرکت خود به خوبی بهره مند باشید.

رتبه ی پیمانکاری دارای چند درجه می باشد که پایین ترین درجه ی آن 5 می باشد. برای اینکه بتوانید اقدامات اخذ رتبه ی پیمانکاری را تکمیل کنید در ابتدا لازم است رتبه ی پنج را اخذ کرده و سپس مراحل بعدی را دنبال کنید. عوامل مختلفی در تعیین رتبه و گرید شرکت موثر است. برای اینکه بتوانید بالاترین رتبه یعنی درجه یک را دریافت کنید نیازمند داشتن نیروهای متخصص و کاربلد  هستید. توضیحات لازم برای اخذ درجه های بالاتر در اختیار شما قرار می گیرد.

راهنمای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت بازرگانی

ثبت شرکت در گوهردشت کرج

ثبت شرکت در کرج با حداقل هزینه و زمان (آنلاین و فوری)

برچسب ها:

هزینه ثبت شرکت | هزینه ثبت شرکت در کرج | مراحل-ثبت-شرکت-در-کرج | ثبت شرکت اندیشمندان | ثبت شرکت در استان البرز | ثبت شرکت کرج گوهردشت | ثبت شرکت کرج سه راه گوهردشت | ثبت شرکت کرج قیمت | ثبت شرکت در فردیس، جهانشهر، مهرشهر، آزادگان، طالقانی کرج | ثبت گرید | خرید رتبه | ثبت شرکت | موسسه ثبتی |

جستجو